Najbolji učesnici NRT 2014

NAJBOLJE PLASIRANE EKIPE I NAJBOLJI POJEDINCI

DEVOJČICE 2002. ( 5. ekipa )

1. RK ”BEOGRAD” – Beograd
2. RK ”OLIMPIJA” – Ljubljana ( Slovenija )
3. ŽRK ”OPOVO” – Opovo

NAJBOLJI ASISTENT: Ivona Barukčič – ( RK Olimpija )
NAJBOLJI GOLMAN: Maja Đorđević – ( RK Beograd )
NAJBOLJI IGRAČ: Milica Pap – ( RK Beograd )

DEČACI 2002. ( 12. ekipa )

1. RD ”RIBNICA RIKO” – Ribnica ( Slovenija )
2. RK ”NOVI BEOGRAD” – Beograd
3. RD ”CELJE PIVOVARNA LAŠKO” – Celje ( Slovenija )

NAJBOLJI ASISTENT: Pavle Cvijetić ( RK Novi Beograd )
NAJBOLJI GOLMAN: Jan Jelenovič ( RD Ribnica Riko )
NAJBOLJI IGRAČ: Nik Ćirović ( RD Ribnica Riko )

DEVOJČICE 2000. ( 8. ekipa )

1. RK ”IVANIĆ” – Ivanić Grad ( Hrvatska )
2. RK ”OLIMPIJA – Ljubljana (Slovenija)
3. RK ”SK-BG” – Beograd

NAJBOLJI ASISTENT: Lana Jarnovič ( RK Olimpija )
NAJBOLJI GOLMAN: Patricija Mren ( RK Ivanić )
NAJBOLJI IGRAČ: Dina Kurešić ( RK Ivanić )

DEČACI 2000. ( 25. ekipa )

1. RD ”LOKA 1” – Škofija Loka ( Slovenija )
2. RK ”NOVI BEOGRAD” – Beograd
3. RK ”SMEDEREVO” – Smederevo

NAJBOLJI ASISTENT: Jasenko Matevž – ( RD Loka 1 )
NAJBOLJI GOLMAN: Dušan Tasić – ( RK Novi Beograd )
NAJBOLJI IGRAČ: Anže Jeseničnik – ( RD Loka 1 )

DEVOJČICE 1998. ( 5. ekipa )

1. RK ”METALURG” – Skoplje ( Makedonija )
2. RK ”KNJAZ MILOŠ” – Aranđelovac
3. RK ”OLIMPIJA – Ljubljana ( Slovenija )

NAJBOLJI ASISTENT: Mari Donč ( RK Olimpija )
NAJBOLJI GOLMAN: Anđela Đukić ( RK Knjaz Miloš )
NAJBOLJI IGRAČ: Sara Stefanovska ( RK Metalurg )

DEČACI 1998. ( 22. ekipe )

1. RK ”PARTIZAN” – Beograd
2. RK ”METALOPLASTIKA” – Šabac
3. RK ”DUBRAVA 1 – Zagreb ( Hrvatska )

NAJBOLJI ASISTENT: Mislav Grahovac ( RK Dubrava 1 )
NAJBOLJI GOLMAN: Nikola Radovanović ( RK Metaloplastika )
NAJBOLI IGRAČ: Nikola Ivanović ( RK Partizan )

M V P IGRAČ – TROFEJ ‘MILENKO STOJKOVIĆ’ Nikola Ivanović ( RK Partizan )
NAJUSPEŠNIJI TRENER Jani Klemenčić ( RK Loka 2012 )

ZAHVALJUJEMO SE SVIM UČESNICIMA NRT-A NA FERPLEJ IGRI I SPORTSKOM PONAŠANJU. NADAMO SE PONOVNOM DRUŽENJU NA 12. NRT 27.-29.12.2015.